Doradztwo podatkowe

Szybko, sprawnie i profesjonalnie rozwiązujemy problemy

W naszej ofercie mamy doradztwo podatkowe w działalności gospodarczej oraz dla organizacji non-profit.

Nasi klienci otrzymują bieżące doradztwo podatkowe oraz planowanie podatkowe w prowadzonej działalności gospodarczej. Przygotowujemy i weryfikujemy umowy pod kątem obowiązków podatkowych oraz sporządzamy dokumentację cen transferowych. Sporządzamy opinie i analizy z zakresu prawa gospodarczego oraz prawa podatkowego.

Wnikliwie analizujemy specyfikę działalności klienta, dzięki czemu rozumiemy jego potrzeby i problemy. Sporządzamy wnioski o interpretacje indywidualne do organów podatkowych oraz ZUS.

W razie konieczności obsługujemy spory w sprawach podatkowych, celnych, egzekucji administracyjnej oraz zobowiązań wobec ZUS, a także sporządzamy skargi i skargi kasacyjne do sądów administracyjnych.

Nasza specjalność to prawo podatkowe oraz celne, w szczególności doradztwo w zakresie podatków dochodowych, VAT, podatków i opłat lokalnych, reprezentowanie w postępowaniu podatkowym oraz postępowaniu przed organami celnymi, doradztwo w zakresie podatku akcyzowego oraz odpowiedzialności członków zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych.

Świadczymy usługi planowania podatkowego z uwzględnieniem międzynarodowego prawa podatkowego (optymalizacja podatkowa) oraz rejestrujemy podmioty gospodarcze za granicą. Zapewniamy obsługę porejestracyjną zarejestrowanych spółek off shore.

Udzielamy porad podatkowych oraz odpowiadamy na pytania podatkowe w ciągu 24 godzin. Zachęcamy do skorzystania z tej szybkiej i wygodnej formy rozwiązania problemu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami: kancelaria@ekspertax.pl