Nasze publikacje

okladki 2

ZBIÓR PRAW 2015 z komentarzem praktyków

Publikacja zawiera ujednolicony tekst ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych: VAT, CIT, PIT, ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym, Ordynacji podatkowej a także rozporządzenie w sprawie zwolnienia od obowiązku stosowania kas fiskalnych na lata 2015-2016. Do książki załączono najczęściej stosowane wzory pism do urzędu skarbowego oraz wzór ewidencji przebiegu pojazdu dla VAT.

Stan prawny publikacji aktualny na dzień 30 stycznia 2015 r – uwzględniono zmiany, które weszły w życie z dniem 1, 4 oraz 15 i 30 stycznia 2015 r.

Proponowane przez nas opracowanie ZBIÓR PRAW 2015 powstało z myślą o wszystkich, którzy na co dzień zajmują się podatkami i rachunkowością. Wiedza i umiejętności, jakimi dysponuje specjalista z tych dziedzin, muszą być nieustannie poszerzane – szczególnie niezbędna jest informacja o najnowszych aktach prawnych i stały dostęp do ciągle zmieniających się przepisów podatkowych. Załączone do publikacji wzory pism usprawnią kontakt z urzędem skarbowym.

Autorami komentarza są eksperci i praktycy Kancelarii Doradztwa Gospodarczego Ekspertax. Całość opracowania otrzymała przychylne recenzje.

ISBN 978-83-941211-0-5
A4, oprawa miękka, 520 str.
cena 99 zł

Aby zamówić naszą publikację napisz do nas: kancelaria@ekspertax.pl