Usługi oddłużeniowe

Rozumiemy problemy dłużnika

Usługi oddłużeniowe to obecnie najszybciej rozwijający się sektor naszych usług prawnych i finansowych. Doradzamy naszym klientom w przypadku trudnych kredytów bankowych, nieuregulowanych zobowiązań wobec kontrahentów lub organów podatkowych i ZUS.

Opracowujemy szczegółowe plany oddłużenia i przeprowadzamy upadłość konsumencką. Analizujemy postanowienia umów kredytowych, prowadzimy negocjacje z bankiem, reprezentujemy kredytobiorcę wobec banku, firm windykacyjnych, sądu oraz komornika.

Doradzamy w sprawach zadłużenia wobec budżetu państwa i samorządów terytorialnych w sytuacji zaległości podatkowych. Reprezentujemy klientów wobec ZUS.

Mamy doświadczenie w oddłużaniu podmiotów gospodarczych, gospodarstw rolnych oraz osób fizycznych. Świadczymy usługi na terenie całej Polski, wobec wszystkich banków oraz instytucji finansowych. Działamy w najlepszym interesie klienta i zgodnie z literą prawa. Prowadzimy czynności tak aby uzyskać najkorzystniejsze z punktu klienta rozwiązanie w możliwie najkrótszym czasie.

Dzięki nam klienci unikają stresu w czasie rozmów z bankami, instytucjami finansowymi, organami skarbowymi i ZUS. Podejmujemy współpracę na każdym etapie sprawy – w czasie postępowania przedsądowego, po wniesieniu pozwu i w czasie postępowania komorniczego. Przeprowadzamy analizę prawną i finansową sytuacji klienta, doradzając najlepsze rozwiązanie w konkretnej sprawie.

Nie pobieramy prowizji z tytułu podjętych czynności. Utrzymujemy stały kontakt z klientem, który zachowuje pełny wpływ na bieg swoich spraw. Stosujemy elastyczne i indywidualne podejście w każdym przypadku, zarówno dużej firmy, jak i osoby fizycznej. Ograniczamy koszty, nie zaciągamy kolejnych kredytów w bankach, nie udzielamy kolejnych pożyczek na spłatę wcześniej zaciągniętych, dzięki czemu spirala zadłużenia może zostać przerwana.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy, skontaktuj się z nami: kancelaria@ekspertax.pl